Kdo je HYPOBROKER

HYPOBROKER je celorepublikový projekt, který sdružuje nejlepší hypoteční specialisty - hypoteční makléře. V každé společnosti pracují dobří a méně dobří lidé. My jsme oslovili nejlepší hypoteční specialisty z největších makléřských firem po celé České republice a vytvořili tak platformu HYPOBROKER.

Hypoteční makléři HYPOBROKER jsou členy Asociace hypotečních makléřů (AHM) a striktně dodržují její kodex v péči o klienty. Naši klienti tak nikdy neplatí za naše služby, neboť hypoteční makléř je jakýmsi "outsourcingem" bank a je jimi také placen.

U našich spolupracujících makléřů najdete všechny hypoteční produkty na jednom místě, dále také nabídku největších stavebních spořitelen a pojišťovací služby. Hypotéku vyřizujeme "na klíč", tedy minimalizujeme časové i administrativní zatížení klientů.

Naším cílem je spokojený klient, který se k nám bude rád vracet a který naše služby doporučí svým přátelům a známým. Budeme rádi, budete-li nás kontaktovat a přesvědčíte-li se o tom, že výběr a vyřízení hypotéky či refinancování nemusí být vůbec vysoce stresovou záležitostí.

hypotéky refinancování hypotéky pojištění hypotéky